Teenused

Ehituse peatöövõtt

Pakume oma klientidele ehituse peatöövõttu, mille kavandamine toimub kooskõlas seaduste ja standarditega.

Rakendame oma enam kui kümneaastast ehituskogemust selliselt, et oleks tagatud projektijärgne ehitus ning esitatud graafikust kinnipidamine.

Meie alltöövõtjad omavad erialasteks töödeks vajaminevaid litsentse ja kutsetunnistusi.

Majandustegevuseteate number EEH008907 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitamine ja EMU000391 | Muinsuskaitsealased ehitustööd

Projekteerimine

Pakume projekteerimisteenust nii ehituse arhitektuursele kui ka konstruktiivsele osale. Oma ehitusalast pädevust saame rakendada juba projekteerimise algfaasis, mis säästab tellijale hilisemas protsessis aega ja raha. Koostöös ehitusosakonnaga saame pakkuda optimaalseid lahendusi, mis on kliendile kulutõhusad.

Pakume teenusena ka vundamentide, soklipaneelide ja teraskarkassi tootejooniste tegemist, mida teostame Tekla Structure 2017i rakendustarkvaras.

Majandustegevuseteate number EEP003467 | Arhitektuurse ja konstruktiivse osa projekteerimine

Projektijuhtimine

Tagamaks ehituse sujuvuse peame tähtsaks projektijuhtimist. Projektijuhi tööks on suhtlus kliendi ja alltöövõtjaga ning rahavoogude järgimine.

Projektijuht tagab ka ehitustööde nõuetekohase dokumenteerimise ning vastavalt kokkuleppele vastutab  hilisema kasutusloa eest.

Teraskonstruktsioonid

Koostöös Pro Keevitustööd OÜ-ga projekteerime ja toodame teraskonstruktsioone. Pro Keevitustööd on sertifitseeritud teraskonstruktsioonide tootja vastavalt standardile EN 1090-1, mis võimaldab valmistada tooteid kuni teostusklassini EXC2 ning lisada CE-märgist.

Teostame ka teraskarkasside montaažitöid üle terve Eesti ning ka väljaspool. Meie poolt toodetavad teraskonstruktsioonid oleme võimelised projekteerima alates algstaadiumist. Projekteerimist teostavad pikaajalise kogemusega insenerid, kes oskavad arvestada tootmisest tingitud eripärasid.

Tõste- ja veotööd

Pakume teenusena tõste- ja veotöid, milleks pakume tõstukitega kallurautosid ning korvtõstukeid.

  • VOLVO FM 340, 12T, 15m nooleulatusega, tõstejõud 3T
  • VOLVO FM7 HMF, 15m nooleulatusega, tõstejõud 4,5T

Tööde tellimiseks võta ühendust:
Margus Paakspuu +372 525 0022